Тип фарби
Тип фарби
Новини
10.05.2023

Знову доступні стенди Tamiya Spray Work 74522.

Детальніше
09.05.2023

Оновлення наявності акрилів Tamiya X/XF

Детальніше
Всі новини

Фарба

Категорія в якій можна обрати та купити фарбу саме для вашой збірної моделі!

Акрилові, нітро та емалеві модельні фарби від світових виробників Tamiya, Mr.Hobby, Vallejo, AMMO by Mig, Humbrol.Фарба це перше, що зазвичай купують разом з масштабною моделлю або незабаром після того як її зібрали. Саме завдяки модельнім фарбам сірий пластик з коробки перетворюється на той самий літак, танк чи автомобіль який так хотілося мати в колекції! По цій причині категорія фарб одна з найбільших, а виробники модельної хімії створюють сотні кольорів майже для кожної збірної моделі, щоб передати її достовірність та схожість з оригіналом!

Щоб не розгубитись у цьому різноманітті типів модельних фарб допоможемо відрізнити їх, аби не купити зайве. Найбільш популярними та основними зараз є 3 типи фарби для моделей:

Акрилова фарба(водна або спиртова)

Нітро фарба

Емалева фабра (Емаль)

Новачки та більшість моделістів обирають саме акрилові модельні фарби, вони майже без запаху та розраховані як на аерограф так і на фарбування моделей пензлем. Перевірені лідери ринку модельних фарб це Vallejo, Tamiya та Mr.Hobby. Купуючи акрилові або модельні нітро фарби від цих виробників ви завжди отримуєте стабільну консистенцію та колір.

Нітро фарба має єдиний недолік – різкий запах будівельного розчинника. Але саме вона чудово підходить під аерограф, має найкращий глянець та кольори металіків. Таку фарбу найчастіше купують для фарбування моделей автомобілів у різних масштабах. Лідерами у модельних нітро фарбах вже давно є Mr.Color, Tamiya LP.

Емалева модельна фарба була дуже популярна в минулому, але зараз її популярність майже пройшла. Модельну емаль добре використовувати пензлем на дрібних деталях. Частіше за все емалеву модельну фарбу купують професіонали, які знають для чого саме вона потрібна. Найкращими емалевими фарбами можна вважати Tamiya, Humbrol, Revell.

Всі ці типи фарб для масштабних моделей є у нас в наявності та дуже часто їх асортимент оновлюється чи додаються нові виробники.

Якщо у вас все рівно виникають питання яку ж саме фарбу для моделей купити або потрібно підібрати кольори під конкретну пластикову модель – телефонуйте. Завжди допоможемо! 

Підписка на новини магазину