Тип ІнструментІв
Виробники
Тип ІнструментІв
Виробники
Новини
10.05.2023

Знову доступні стенди Tamiya Spray Work 74522.

Детальніше
09.05.2023

Оновлення наявності акрилів Tamiya X/XF

Детальніше
Всі новини

Модельні інструменти

Категорія в якій можна обрати та купити найнеобхідніший інструмент щоб із задоволенням зібрати вашу модель!
Кусачки, пінцети, цангові ножі, аерографи, скрайбери від всесвітньо відомих брендів Tamiya, Mr.Hobby, Excel, Mineshima, HIQ Parts, Wave, Hasegawa, Olfa.
Хоча модельні інструменти частіше купують вже після самої моделі та навіть фарб до неї, ми впевнено стверджуємо, що модельні інструменти не менш важливі ніж фарба. Адже для того щоб пофарбувати будь-яку модель, її потрібно для початку зібрати. Якраз в цій категорії можна обрати та купити всі інструменти, що Вам у цьому допоможуть! У досвідчених моделістів зі стажем у моделізмі накопичується такий «арсенал» модельних інструментів, що позаздрить буд-який хірург, але для новачків це не обов’язково.

Щоб впевнено та зручно зібрати першу модель, радимо з нею купити «стартовий набір» модельних інструментів які точно будуть в нагоді і далі, якщо вам сподобається це хобі:

- Кусачки для пластику (бокорізи)

- Модельний цанговий ніж

- Пінцет для пластикових деталей

- Наждачний папір (абразивні палички)

Модельні кусачки допоможуть відділити деталь від основної рамки, цанговий ніж швидко зріже зайві залишки пластику, пінцет допоможе тримати дрібні деталі від моделі, а різноманітні наждачні палички та папір - відшліфують нерівності та шви на пластику.

Звісно, кожен хоче купити все це найдешевше і тут ми маємо гарні новини, всі ці модельні інструменти є і в бюджетному і в дорогому, якісному варіантах. У вас є вибір! Багато хто починає з простих та дешевих кусачок для пластику або пінцета і через пів року купує якісний дорогий оригінал, наприклад, від Tamiya.

Для досвідчених професіоналів модельного хобі в цій категорії ми зібрали інструменти світових брендів таких як Olfa, Mr.Hobby(GSI Creos), Tamiya, Mineshima, Wave, God Hand, Excel, HiQ Parts.

Різноманітні скрайбери та ревітери для пластику, маскуючи стрічки, аерографи, ручні дрелі та килимки для різки. Великий асортимент витратних матеріалів для модельних інструментів, а також листовий пластик.

Якщо Ви раптом відчули складності у виборі того чи іншого інструменту, сміливо дзвоніть, адже у нас працюють моделісти з досвідом які точно знають все про якісний інструмент!

Підписка на новини магазину