Масштаб
Виробники
Масштаб
Виробники
Новини
10.05.2023

Знову доступні стенди Tamiya Spray Work 74522.

Детальніше
09.05.2023

Оновлення наявності акрилів Tamiya X/XF

Детальніше
Всі новини

Моделі авіації

В цій категорії можна обрати та купити моделі літаків у масштабах 1/72, 1/48, 1/32 від світових модельних брендів TamiyaHasegawaHobbyBossTrumpeterEduardAcademyAMK, MENG, ICM та ін.


Збірні моделі авіації та літаків, без сумніву, є одним з найпопулярніших направлень у моделізмі, тому їх асортимент в магазині найбільший. Масштабні копії гвинтових літаків, сучасні моделі реактивної авіації, гелікоптери та моделі пасажирських літаків у різних масштабах. Окрім того, що літаки це романтично, це ще й дуже красиво! Велика збірна модель відомого літака, без сумніву, буде привертати увагу як в домашній колекції, так і в кабінеті на роботі.


В наш час можна купити майже будь який існуючий літак чи гелікоптер у вигляді пластикової масштабної моделі. Всі вони продаються у багатьох масштабах та рівнях складності, але найпопулярнішими серед них є - 1/72, 1/48, 1/32.

Чим більший масштаб, тим видовищніша модель та більший її розмір. Якщо ви хочете вразити близького моделіста особливим подарунком, то модель літака в масштабі 1/32 буде ідеальним вибором.

Моделі авіації в масштабі 1/48 є золотою серединою у складності та розмірах і підійдуть як новачкам так і досвідченим моделістам які використовують афтермаркет та фототравлення під час зборки.


Найбільшими та найвідомішими виробниками масштабних моделей літаків та авіації є Airfix, Eduard, HobbyBoss, Trumpeter, Kinetic, AMK, Hasegawa, Tamiya, ICM, GreatWall, Academy.

Підписка на новини магазину